Szyna karniszowa podwójna Creativa ZS2-150

Żeby osłonić pomieszczenie przed promieniami słonecznymi czy wzrokiem sąsiadów, często używa się firan i zasłon. To bardzo skuteczne i proste rozwiązanie, które wymaga jednak zaopatrzenia się w karnisz. Produkt tego typu może występować w wielu formach, spośród których ogromną popularnością cieszą się szyny karniszowe. Ich wzornictwo jest minimalistyczne, dzięki czemu pasują do pomieszczeń o różnej stylistyce. Creativa ZS2-150 to natomiast model podwójny, cechujący się funkcjonalnością i wytrzymałością.

Podwójna szyna karniszowa Creativa ZS2-150

Szyna aluminiowa podwójna Creativa ZS2-150

Szyna karniszowa Creativa ZS2-150 jest podwójna (zestaw składa się z dwóch identycznych szyn), dzięki czemu można z jej pomocą zasłonić okno zarówno zasłonami, jak i firanami. Została stworzona z aluminium, czyli materiału docenionego za swoje właściwości. Jest wytrzymały, ale jednocześnie lekki. Dzięki temu Creativa ZS2-150 wyróżnia się także sporym udźwigiem, a więc jest optymalnym wyborem przy zamiarze zawieszenia ciężkich zasłon. Akcesorium jest pokryte warstwą lakieru proszkowego, który zabezpiecza przed wilgocią.

Aluminiowa szyna karniszowa podwójna Creativa ZS2-150 - informacje techniczne

Podwójna szyna aluminiowa Creativa ZS2-150 jest przeznaczona do mniejszych wnęk okiennych, ponieważ jej długość wynosi 1500 mm. Oczywiście szyny można ze sobą łączyć, jednak w tym przypadku konieczne jest użycie specjalnego łącznika. Wysokość produktu to 14 mm, a jego grubość wynosi 20 mm. Maksymalne obciążenie Creativa ZS2-150 to 10 kg/m. Akcesorium stworzono z wytrzymałego i odpornego na czynniki zewnętrzne aluminium.

Podwójna szyna karniszowa Creativa ZS2-150 - cena

Podwójna szyna karniszowa jest doceniana za atrakcyjną cenę. Klient może zaoszczędzić, kupując zestaw (w końcu znajdują się w nim dwie szyny). Mimo tego jakość Creativa ZS2-150 stoi na wysokim poziomie, dzięki czemu jest to produkt bardzo popularny i otrzymujący świetne opinie. Na cenę mogą jednak wpływać dodatkowe czynniki, takie jak możliwość pomalowania szyny na inny kolor niż biały (np. czarny) oraz typ zawieszenia (żabki, agrafki, suwak oczko flex).

Szyna sufitowa ZS2-150 marki Creativa - sklep

Szyna sufitowa jest produktem, który będzie regularnie używany przez lata, dlatego jeśli chcesz zaopatrzyć się w Creativa ZS2-150, to korzystaj wyłącznie z ofert doświadczonych sklepów. Renomowani dostawcy mają w ofercie oryginalne produkty, a ponadto magazynują towar zgodnie z zaleceniami producentów (w przeciwnym wypadku szyny mogą się uszkodzić). Dobre sklepy mają w asortymencie nie tylko szyny karniszowe, ale też wszelkie akcesoria wymagane do ich montażu, łączenia, osłony i nie tylko.