Szyna karniszowa podwójna Creativa ZS2-200

Mimo że od wielu lat słyszy się, że zasłony wychodzą już z mody, to wciąż mają one całkiem spore grono fanów. Nic dziwnego - to praktyczny sposób osłaniania okna, prezentujący się bardzo elegancko. Aby móc zamocować zasłony nad swoim oknem potrzebne będą jednak odpowiednie elementy, które zapewnią nad nimi pełną kontrolę. Mowa oczywiście o wysokiej jakości szynach karniszowych, takich jak te, które można nabyć w sklepie efekciarnia.pl.

Podwójna szyna karniszowa Creativa ZS2-200

Szyna karniszowa aluminiowa Creativa ZS2-200

Wykonana z aluminium szyna karniszowa marki Creativa o oznaczeniu modelowym ZS2-200 wyróżnia się niesamowitą prostotą, dzięki której stanowi dosyć uniwersalne rozwiązanie. Można zastosować je w naprawdę wielu interesujących aranżacjach wnętrz i to bez większego kłopotu. Montaż jest ponadto tak samo prosty jak jej design, a więc powinien poradzić sobie z nim w zasadzie każdy. Wyjątkowy sposób zawieszenia zasłon sprawia, że zaginają się one w charakterystyczny sposób, przez co prezentują się fenomenalnie.

Wytrzymała szyna sufitowa ZS2-200 marki Creativa - zalety

Jedną z głównych zalet szyny sufitowej Creativa ZS2-200 jest oczywiście jej ponadprzeciętna trwałość będąca zasługą unikalnego projektu, a także wysokiej jakości materiałów użytych do jej stworzenia. Oprócz tego charakteryzuje się ona - tak jak już zostało wspomniane - prostą konstrukcją i designem, dzięki czemu z łatwością można dopasować ją do różnych stylów aranżacyjnych i zawsze będzie prezentować się równie świetnie.

Szyna karniszowa podwójna Creativa ZS2-200 - parametry

Wysokość omawianej szyny karniszowej to czternaście milimetrów, natomiast jej grubość wynosi dwadzieścia milimetrów. Długość całego elementu to z kolei 200 centymetrów, a więc dwa metry. Cały element wykonany został oczywiście z wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu jest trwały, lekki i co najważniejszy - odporny na korozję. Całość wykończona lakierem w kolorze białym wygląda bardzo estetycznie.

Creativa ZS2-200 szyna sufitowa podwójna - gdzie kupić?

Szyna sufitowa podwójna marki Creativa nie jest dostępna w każdym sklepie internetowym. Jeżeli chcesz ją nabyć, musisz udać się na stronę efekciarnia.pl, gdzie oprócz tego produktu znajdziesz jeszcze wiele innych rozwiązań wykończeniowych do domu i mieszkania. Sklep ten cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników, dlatego możesz mieć pewność, że kupując tam, otrzymasz dokładnie to, czego potrzebujesz.